32 295 03 30 zarzad@max-invest.pl

Praca

Monter sieci teletechnicznych

Sosnowiec, Wrocław oraz Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Budowa sieci teletechnicznej kabli miedzianych i światłowodowych
  • Budowa kanalizacji teletechnicznej
  • Montaż/demontaż i konfiguracja sprzętu teletechnicznego
  • Lokalizacja uszkodzeń, naprawa i konserwacja sieci teletechnicznej
  • Obsługa sprzętu pomiarowego
  • Prace na wysokości powyżej 3m

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.B
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi oraz elektronarzędzi
  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku montera lub pokrewnym
  • Podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnej
  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres praca@max-invest.pl