32 295 03 30 zarzad@max-invest.pl

O nas

Firma MAX-INVEST Sp. z o.o. powstała w 1987 roku.

Od pierwszego dnia naszej działalności specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji teletechnicznych – miedzianych, światłowodowych, radiodostępowych. Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych wykonawców infrastruktury łączności w Polsce. Ponad 30-letnia obecność na rynku zobowiązuje do świadczenia usług najwyższej jakości, dlatego też firma posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny do tego typu działalności.

Główna siedziba firmy mieści się w Sosnowcu. MAX-INVEST Sp. z o.o. posiada również oddziały we Wrocławiu, Łodzi i Gdyni.

Na stałe zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników. Ponadto posiadamy grupę współpracowników na stałe współpracujących tylko na potrzeby Grupy MAX-INVEST oraz zaufaną bazę podwykonawców i dostawców.

Wszyscy pracownicy i współpracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz sprzęt, co pozwala nam na zapewnienie realizacji zamówień w sposób fachowy i profesjonalny.

Wysoka jakość oferowanych usług, rozbudowana baza sprzętowa, fachowość pracowników oraz ekspansywna polityka inwestycyjna pozwoliły na dużą dynamikę wzrostu obrotów firmy oraz jej rozwoju. Stabilna sytuacja finansowa umożliwia nam realizację kilku projektów jednocześnie oraz kompleksową obsługę inwestycji. Do każdego z powierzonych zadań podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę regionu, warunki techniczne oraz indywidualne życzenia Inwestora

Aby sprostać rosnącym wymaganiom jakościowym opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy PN-ISO 9001:2015, co zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Polityka jakości jest konsekwentnie realizowana przez personel firmy, którego kwalifikacje są nieustannie doskonalone.

W ostatnich latach nasza firma wyspecjalizowała się przede wszystkim w inwestycjach kompleksowych: B2B (projekt, realizacja, montaż i uruchomienia usług – wszystkie technologie), oraz B2C (instalacja i montaż i uruchomienie usług).

Nasze inwestycje realizujemy głównie w województwach: śląskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, pomorskie, kujawsko pomorskie i zachodniopomorskie